Coldrex maxgrip c - 12 таблеток


Код: 16875315231
614 грн
Ціна вказана з доставкою в Україну
Товар є в наявності
ЯК ЕКОНОМИТИ НА ДОСТАВКЕ?
Замовляйте велику кількість товарів у цього продавця
Інформація
  • Час доставки: 7-10 днів
  • Стан товару: новий
  • Доступна кількість: 52

Оплачивая «ColdRex MaxGrip C - 12 таблетки», вы можете быть уверены, что данное изделие из каталога «Составные препараты» будет доставлено из Польши и проверено на целостность. В цене товара, указанной на сайте, учтена доставка из Польши. Внимание!!! Товары для Евросоюза, согласно законодательству стран Евросоюза, могут отличаться упаковкой или наполнением.

листівка, що входить до упаковки: Інформація для користувача

coldrex maxgrip c, таблетки

слід ретельно читати із вмістом листівки перед вживанням препарату, оскільки він містить інформацію, важливу для пацієнта.

Цей препарат завжди слід застосовувати точно так, як описано у лікаря, фармацевта або медсестри.

- Зберігайте цю листівку, щоб мати змогу читати її ще раз, якщо це необхідно.

- Якщо вам потрібна порада або додаткова інформація, зверніться до фармацевта. Про цього лікаря, фармацевта або медсестри. Див. Точку 4.

- Якщо через 3 дні немає поліпшення або пацієнт відчуває себе гірше, зверніться до лікаря.

Зміст листівки

1. Що таке Coldrex maxgrip C і з якою метою вона використовується

2. Важлива інформація перед використанням Coldrex maxgrip c

3. Як використовувати Coldrex maxgrip c

4. 6. Вміст упаковки та інша інформація

1. Що таке Coldrex maxgrip C і з якою метою використовується таблетки

Coldrex maxgrip C, містять такі діючі речовини: парацетамол, фенілейфрин гідрохлорид, кофеїн, терпіновий лідер та вітамін С. Жапиртичний

  • Фенілефрин - скорочує кровоносні судини та очищає провідники носа
  • кофеїн - посилює знеболюючий ефект парацетамолу
  • Терпіна Водзяна - він працює з дросельним відтінком.

    Показання до використання

    Лікування симптомів застуди та грипу, таких як лихоманка, озноб, головні болі, англо, кістка та мускулистий біль, стимульний ніс

    2. Інформація перед використанням ColdRex maxgrip c

    if the Coldrex maxgrip c: Алергія на парацетамол, кофеїн, фенілефрин, лідер терпіну, вітаміну С або будь-який з інших компонентів цього препарату (перерахований у пункті 6) з печінковою недостатністю або важкою нирковою недостатністю,

    - у людей з алкоголізмом

    - у людей, які приймають євреїв (використовуються в лікуванні інфекцій HIV),

    Не дайте дітям до 12 років.

    Попередження та запобіжні заходи

    Не використовуйте з іншими лікарськими продуктами, що містять парацетамол та/або симпатоміметики (наприклад, препарати, що зменшують гіпертензію слизової оболонки носа, лицемірство та психостимулюючі препарати, схожі на амфетамін) або лікарські продукти, що застосовуються в холодному та грипі.

    Препарат містить парацетамол.

    передозування парацетамолу може призвести до сильного ураження печінки.

    грип наркотиків та застуди або підтримка труднощів із засинанням.

    Ви повинні прочитати вміст листівки перед вживанням препарату та дотримуватися рекомендацій, що містяться в ньому.

    перед вживанням препарату

  • важлива інформація про препарат

    Це ліки. Для безпеки використовуйте його відповідно до листівки, прикріпленої до упаковки. Не перевищуйте максимальну дозу препарату. У разі сумнівів зверніться до лікаря чи фармацевта.